sobota, 12 maja 2012

Kurs Wychowawców Kolonijnych - AWFiS Gdańsk czerwiec 2012

Kolejny kurs wychowawcy kolonijnego odbędzie się w dniach 1 – 3 czerwca na auli w gmachu AWFiS.
Kurs tradycyjnie już będzie obfitował w praktyczne porady i anegdoty z bogatego doświadczenia naszych wykładowców, a tzw. „sucha teoria” zostanie zredukowana do niezbędnego minimum. Serdecznie zapraszamy!
Zapisy:
Zapisy wysyłając zgłoszenie o treści: imię i nazwisko/ adres email/nr tel.
na adres: kwk.gdansk@gmail.com. Możliwość udziału w kursie potwierdzana jest wiadomością zwrotną.
Program zajęć:
piątek: 15.00 – 20.40 Aula
sobota: 8.00 -12.00;  13.30 – 20.30 Aula
niedziela: 8.00 – 19.20 Aula
Koszt:
125 złotych od osoby
Istnieje możliwość uzyskania dodatkowego certyfikatu w języku angielskim – płatne dodatkowo 5 złotychWarunki uczestnictwa w kursie:
  • ukończone 18 lat,
  • średnie wykształcenie (nie trzeba posiadać matury),
  • dobry stan zdrowia .
Nie są potrzebne żadne zaświadczenia – każdy z uczestników na karcie szkolenia podpisuje stosowne oświadczenie na karcie szkolenia (w chwili rozpoczęcia kursu)
Szczegółowy program kursu dostępny jest TUTAJ 

Informacje dodatkowe:
• W kursie mogą wziąć udział uczniowie klas maturalnych – zaświadczenie zostanie im wydane dopiero po ukończeniu szkoły średniej
• Osoby biorące udział w szkoleniu podpisują oświadczenie o tym, że posiadają średnie wykształcenie. Przystępując do kursu nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń
Zajęcia:
• Szkolenie jest prowadzone w postaci wykładów i warsztatów przy wykorzystaniu nowoczesnych technik prezentacji (w tym. m.in. prezentacja multimedialna).
• Szkolenie kończy się testem pisemnym, sprawdzającym poziom wiedzy i umiejętności uczestników. Po pozytywnym zdaniu testu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie, zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, uprawniające do pełnienia funkcji wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej (m.in. kolonie, obozy).
źródło: www.kta.awfis.net

1 komentarz: